2018-05-03
Jaką torebkę zabrać na wesele?

Wybór torebki weselnej, a więc typowej torebki wyjściowej, to coś, z czym wiele kobiet ma nie lada problem. Znalezienie odpowiedniego modelu, który podkreśli nasze atuty czy też będzie pasował do stylizacji, nigdy nie jest dla nas czymś łatwym.

Przy wyborze torebki na taką okoliczność należy w pierwszej kolejności spojrzeć na naszą kreację, stawiać raczej na małe oraz zgrabne i poręczne kopertówki, w których zmieści się kilka przydatnych w tym dniu rzeczy. W końcu nie musimy mieć zbyt wielu drobiazgów w naszej torebce, poza tymi, których używamy każdego dnia. Zatem wybierzmy taką torebkę damską, która nie będzie zbyt obszerna, i która będzie odpowiednia pod względem stylistycznym.
 
 
Co uwzględnić przy wyborze torebki?
 
Wybierając torebkę na wesele, zwracajmy uwagę na walory estetyczne poszczególnych modeli. Wybierzmy taki, który będzie pasować do naszej sukienki, spódnicy czy bluzki; nie zapominajmy także o butach oraz biżuterii. Uważa się, że buty i torebka powinny zawsze tworzyć spójną całość, a więc współgrać ze sobą. Podobieństwa mogą dotyczyć faktury, wykończenia niektórych detali oraz materiału, z którego produkt został wykonany.
 
Kolor torebki damskiej, a także zdobiące ją wzory i motywy powinny być zależne od indywidualnych upodobań. Szeroką gamę kolorystyczną fasonów znajdziecie tutaj: https://www.brytyjka.pl/torebki-wizytowe-cat-20.html. Małe torebki wizytowe na wesele w odcieniach różu, srebra oraz szarości są obecnie najmodniejsze, ale to sukienka tworzy „bazę” - pamiętajmy o tym przy wyborze weselnej kopertówki.
 
 
Zazwyczaj wybieramy popularne kopertówki, za którymi przemawia klasa oraz elegancja. Niewielki pasek czy łańcuszek na ramie pozwalają podkreślić zalety sukienki i obuwia. Zakup klasycznej kopertówki ma zatem jak najbardziej sens. Torebki tego typu cieszą się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza te w kolorze czarnym, szarym lub nudy.
 
Torebka na wesele jest niekiedy bardzo zbliżona do wieczorowej, a więc przy jej wyborze warto pamiętać i o tym, że będzie można ją nosić na różne okazje.
 
Całą kolekcję torebek damskich, na różne okazje, możecie obejrzeć na: Brytyjka.pl – stronie z markowymi torebkami.