2016-11-24
Niezapomniana rocznica ślubu

Rocznica ślubu to wyjątkowy dzień, w którym wspomnienia pamiętnej uroczystości przeplatają się ze zdwojoną czułością wobec współmałżonka. Dzień, który należy celebrować, bez względu na doraźne niesnaski czy dąsy.

Rocznicę ślubu można uczcić na wiele sposobów. Wybór konkretnych opcji powinien być podyktowany temperamentem i wrażliwością obu stron. Siedzenie w domu może nie przypaść do smaku twojej żonie, jeśli drzemie w niej duch żądnego przygód nomady; włóczenie się po mieście czy wypad na łono natury, zamiast spodziewanego entuzjazmu, może wzbudzić w twoim mężu niechęć, o ile bliżej mu do domatora niż wojażera. Warto zaplanować rocznicę ślubu nieco wcześniej, aby mieć czas na ewentualne przygotowania. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na wspólne spędzenie czasu w tym wyjątkowym dniu.

 

1. Wyjście do restauracji

Dobrym pomysłem może okazać się wspólne wyjście do restauracji. Oczywiście nie każdy lokal nadaje się na taką okazję. Warto wybrać miejsce nastrojowe, zaciszne, z nutką romantyzmu.
 

2. Wspólna wycieczka

Rocznica ślubu jest idealną okazją do tego, aby wybrać się wspólnie na wycieczkę. Może to być jednodniowy wypad na łono natury, uwieńczony wspólną kąpielą w morzu, albo nieco dłuższy wyjazd. Wszystko zależy od waszej inwencji i zasobności waszych portfeli.
 

3. Powrót do przeszłości

Aby ożywić wspomnienia, możecie spędzić trochę czasu nad zdjęciami ze ślubu. To bardzo zbliża i pozwala uświadomić sobie, jak silna więź emocjonalna łączy nas z osobą, z którą zdecydowaliśmy się spędzić życie.

 

4. Noc w hotelu

A może warto byłoby połączyć romantyczną kolację z upojną nocą w luksusowym apartamencie? Miłym akcentem, który na pewno sprawiłby twojej połowicy przyjemność, byłoby wręczenie jej prezentu wraz z kwiecistymi życzeniami. Inspiracji do idealnych życzeń szukaj tutaj: http://zyczeniowo.pl/zyczenia-na-rocznice-slubu/

 

5. Podróż balonem

Niezapomnianych wrażeń dostarczy wam z pewnością podróż balonem. W większych miastach, takich jak Warszawa czy Poznań, można bez najmniejszych problemów wynająć zarówno taki balon, jak i instruktora, który objaśni nam mechanizm posługiwania się wynajętym sprzętem.