2019-02-22
Ślub na Karaibach

Ślub w bajkowej scenerii to marzenie wszystkich narzeczonych. Dlaczego więc go nie urzeczywistnić i nie pobrać się na Karaibach?

Uroczystość ślubna wymaga odpowiedniej oprawy, na którą składają się nie tylko dekoracje kościelne, muzyka, stroje i suto zastawiony stół. Istotnym elementem jest również sceneria, na tle której państwo młodzi przysięgają sobie dozgonną wierność. Nie bez powodu większość par wyznacza termin ślubu latem lub późną wiosną. Ale dlaczego właściwie nie pobrać się jesienią lub zimą? Na Karaibach pogoda zawsze dopisuje.

 

Dominikana – wyspa wielu możliwości

Wyobraźcie sobie cieniste, palmowe gaje, błękity ocean, miękki piasek pod stopami... Ślub wśród takiego krajobrazu byłby jak ze snu. Może więc warto zainwestować trochę pieniędzy w wyjazd i organizację wesela na jednej z karaibskich wysp? W końcu nie co dzień przywdziewamy suknie i garnitury ślubne.

Największym powodzeniem wśród par młodych cieszy się Dominikana – malownicza, tropikalna wyspa, która ma do zaoferowania nie tylko piękne krajobrazy, ale również wiele atrakcji turystycznych. Wynajmując koordynatora ślubnego, można mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem i bez żadnych niedociągnięć organizacyjnych.

 

Koszty

Bardzo istotnym aspektem przygotowań ślubnych są koszty finansowe związane z organizacją uroczystości i wesela. Wyjazd na Karaiby może poważnie nadszarpnąć domowy budżet, zwłaszcza jeśli zechcemy możliwie najbardziej urozmaicić sobie pobyt na wyspie. Do kosztów związanych z organizacją ślubu i wesela mogą dojść inne wydatki, np. lot helikopterem, sesja zdjęciowa z wykorzystaniem specjalnych rekwizytów etc. Co do sesji zdjęciowej, nie trzeba właściwie niczego wynajmować, sam pejzaż powinien wystarczyć za tło. Wyjąwszy ceny biletów, koszty związane z organizacją ślubu i wesela na Karaibach nie będą wcale wyższe od tych, jakie musielibyśmy ponieść w Polsce czy gdziekolwiek indziej.