2019-02-22
Weselny bar kawowy

Wesele można urozmaicić na wiele różnych sposobów. Ciekawym pomysłem może się okazać inwestycja w bar kawowy.

Aby uroczystość ślubna i wesele były udane, należy zadbać o każdy szczegół. Warto wziąć pod uwagę nie tylko dekoracje, trunki i potrawy, które pojawią się na stole, krój sukni ślubnej czy garnituru etc. Bardzo ważne jest również zapewnienie gościom rozmaitych atrakcji. Bar kawowy może być taką właśnie atrakcją, która uprzyjemni zabawę i urozmaici wystrój miejsca, w którym wesele się odbędzie.

 

Kawa na weselu

Wyobrażacie sobie, że na weselu mogłoby zabraknąć kawy? Mała czarna jest przecież najlepszym dodatkiem do ciast. Poza tym pozwala odzyskać energię do dalszej zabawy po zbyt forsownych tańcach. Dlatego kawa jest niezbędna na przyjęciu weselnym. Po co jednak samemu trudzić się jej parzeniem, skoro można wynająć mobilny bar kawowy? Świeżo zmielona kawa smakuje zupełnie inaczej niż ta, którą możemy nabyć w sklepach. Ma wyjątkowy smak i aromat. Doświadczeni bariści potrafią ponadto uwieńczyć swoje dzieło misternym wzorem, na który miło popatrzeć.

 

Dlaczego warto wynająć bar kawowy?

W większych miastach można taki bar kawowy wynająć za stosunkowo niewielką sumę. Po uiszczeniu opłaty nie musimy się już o nic troszczyć. O wszystko zadba wynajęta firma. Bar jest profesjonalnie zaopatrzony w różne rodzaje kawy oraz wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak młynki czy ekspresy. Obsługiwać gości będzie zawodowy barista.

Ale to jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania mobilny bar kawowy. Stojący za ladą barista każdego zainteresowanego wtajemniczy w arkana parzenia kawy. Goście będą mogli skorzystać z dostępnych w barze akcesoriów i pod nadzorem baristy samodzielnie zmielić i przygotować swoją ulubioną kawę. Będą też mogli ozdobić ją wzorem, choć oczywiście nie należy się spodziewać, że ktoś, kto nigdy nie miał z tym do czynienia, wykona dzieło sztuki. Niektóre bary mobilne oferują ponadto możliwość stworzenia wzornika z dowolnym motywem czy napisem. Wyobraźcie sobie, że wszyscy goście otrzymują pyszną kawę z inicjałami pary młodej na powierzchni – czy to nie kusząca perspektywa?

 

Mobilny bar kawowy to ciekawy dodatek do wesela, który uatrakcyjni wystrój i sam w sobie będzie miłą dla oka dekoracją. Dlatego warto zainwestować trochę pieniędzy, by móc raczyć się podczas zabawy najlepszej jakości kawą.