Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl
KORONKOWE SUKIENKI W ODWAŻNYM WYDANIU

Historia koronki niejedną ma twarz a obecnie przeżywa prawdziwy renesans w modowym przemyśle. Odpowiednio dobrana, pobudzi wyobraźnię swoją półprzezroczystością. Poeksperymentuj z tegorocznymi trendami. Koronkowe sukienki są obecnie dostępne w wielu ciekawych wariantach.

Jaką torebkę zabrać na wesele?

Wybór torebki weselnej, a więc typowej torebki wyjściowej, to coś, z czym wiele kobiet ma nie lada problem. Znalezienie odpowiedniego modelu, który podkreśli nasze atuty czy też będzie pasował do stylizacji, nigdy nie jest dla nas czymś łatwym.

Męskie buty na ślub – jak je wybrać?

W sklepach obuwniczych nie brakuje eleganckich butów na różne okazje. Mimo to wielu panów ciągle ma kłopot ze znalezieniem odpowiednich butów do garnituru. Co należy wziąć pod uwagę podczas ich poszukiwania i w jaki sposób dobierać buty na formalne spotkania, czy ważne uroczystości?

Ślub cywilny – w co się ubrać?

Czy na ślub w urzędzie wypada założyć białą suknię z welonem? Jak sprawić, by nasza kreacja była adekwatna do miejsca zaślubin? Ślub cywilny daje nam w tej mierze więcej możliwości niż się spodziewamy.

Wybieramy suknię ślubną

Uroczystość ślubna jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Tyczy się to również, a może nawet przede wszystkim – garderoby. Jakie typy sukien ślubnych wyróżniamy?

Copyrights by Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl

Do góry