Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl
Makijaż permanentny przed ślubem – czy to dobry pomysł?

O makijażu ślubnym, tak jak o sukni, rozmyślamy na kilka miesięcy przed wielkim dniem. Pragniemy, aby był perfekcyjny i efektownie tuszował łub podkreślał poszczególne elementy wyglądu twarzy. Najlepsze rezultaty daje pod tym względem makijaż permanentny. Czy ślub to dobry powód do jego wykonania?

Dodatki do sukni ślubnej

Suknia to wprawdzie najważniejsza, ale nie jedyna część stylizacji ślubnej. Całości dopełniają takie dodatki jak buty, torebka i rękawiczki.

KORONKOWE SUKIENKI W ODWAŻNYM WYDANIU

Historia koronki niejedną ma twarz a obecnie przeżywa prawdziwy renesans w modowym przemyśle. Odpowiednio dobrana, pobudzi wyobraźnię swoją półprzezroczystością. Poeksperymentuj z tegorocznymi trendami. Koronkowe sukienki są obecnie dostępne w wielu ciekawych wariantach.

Jaką torebkę zabrać na wesele?

Wybór torebki weselnej, a więc typowej torebki wyjściowej, to coś, z czym wiele kobiet ma nie lada problem. Znalezienie odpowiedniego modelu, który podkreśli nasze atuty czy też będzie pasował do stylizacji, nigdy nie jest dla nas czymś łatwym.

Męskie buty na ślub – jak je wybrać?

W sklepach obuwniczych nie brakuje eleganckich butów na różne okazje. Mimo to wielu panów ciągle ma kłopot ze znalezieniem odpowiednich butów do garnituru. Co należy wziąć pod uwagę podczas ich poszukiwania i w jaki sposób dobierać buty na formalne spotkania, czy ważne uroczystości?

Copyrights by Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl

Do góry