Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl
Jaką torebkę zabrać na wesele?

Wybór torebki weselnej, a więc typowej torebki wyjściowej, to coś, z czym wiele kobiet ma nie lada problem. Znalezienie odpowiedniego modelu, który podkreśli nasze atuty czy też będzie pasował do stylizacji, nigdy nie jest dla nas czymś łatwym.

Męskie buty na ślub – jak je wybrać?

W sklepach obuwniczych nie brakuje eleganckich butów na różne okazje. Mimo to wielu panów ciągle ma kłopot ze znalezieniem odpowiednich butów do garnituru. Co należy wziąć pod uwagę podczas ich poszukiwania i w jaki sposób dobierać buty na formalne spotkania, czy ważne uroczystości?

Ślub cywilny – w co się ubrać?

Czy na ślub w urzędzie wypada założyć białą suknię z welonem? Jak sprawić, by nasza kreacja była adekwatna do miejsca zaślubin? Ślub cywilny daje nam w tej mierze więcej możliwości niż się spodziewamy.

Wybieramy suknię ślubną

Uroczystość ślubna jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Tyczy się to również, a może nawet przede wszystkim – garderoby. Jakie typy sukien ślubnych wyróżniamy?

Koronkowe suknie ślubne

Koronka to wyjątkowo kobiecy element sukni, nadający jej romantyczny, a jednocześnie szykowny, wręcz królewski charakter. Ponieważ sama w sobie stanowi dominującą ozdobę ślubnej kreacji, należy dokładnie przemyśleć wybór fasonu sukni i zestawienie go z odpowiednimi dodatkami.

Copyrights by Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl

Do góry