Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl
Sprawy majątkowe

Zawarcie małżeństwa jest nie tylko nowym rozdziałem w życiu osobistym – pociąga za sobą również określone skutki prawne, zwłaszcza w zakresie posiadanego majątku. Warto więc wiedzieć, na co się piszesz, zanim wypowiesz sakramentalne „tak”.

Czego nie robić dzień przed ślubem?

Każda z nas chciałaby wyglądać w dniu swojego ślubu jak najwspanialej. Presja z tym związana, a także stres towarzyszący przedślubnym przygotowaniom potrafi jednak spędzić sen z powiek. Jak oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów? Czego unikać dzień przed weselem?

Ślub na Karaibach

Ślub w bajkowej scenerii to marzenie wszystkich narzeczonych. Dlaczego więc go nie urzeczywistnić i nie pobrać się na Karaibach?

Podróż poślubna jako prezent od rodziny

Podróż poślubna przypieczętowuje zawarcie związku małżeńskiego i jest jedną z najwspanialszych przygód w życiu. Dlatego ofiarowując parze młodej taką podróż w prezencie, z pewnością zaskarbimy sobie jej wdzięczność.

Ślub cywilny – jak uświetnić urzędową ceremonię?

Obecnie kwestia oprawy ślubu cywilnego dotyczy tylko tych par, które nie zamierzają finalizować swojej ceremonii w kościele. W większości przypadków zawiera się bowiem ślub konkordatowy, który nie zobowiązuje pary młodej do dodatkowego stawiennictwa w urzędzie.

Bezstresowy ślub? Oddaj się w ręce wedding plannera

Organizowanie własnego ślubu powinno być przyjemnym i bezstresowym etapem, cementującym związek na chwilę przed jego sformalizowaniem. Realia rzucają jednak pod nogi narzeczonych liczne kłody, które z przygotowań ślubnych czynią źródło problemów…

Copyrights by Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl

Do góry