Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl
Czekoladowa fontanna jako atrakcja na weselu

Na każdym weselu bez wyjątku fontanna z czekolady będzie mieć gwarantowane grono wielbicieli. W końcu większość z nas lubi czekoladę i na pewno nie przejdzie obojętnie obok takiej atrakcji. Tyle że to atrakcja już trochę oklepana i niepozbawiona minusów.

Co zrobić z jedzeniem pozostałym po weselu?

Zwykle na wesele przygotowuje się dużo więcej potraw niż goście są w stanie zjeść. Często jest tak, że przy dobrej zabawie i tańcu „schodzą” podawane co kilka godzin potrawy ciepłe, a półmiski z przekąskami nie znikają w takim tempie.

Tort weselny: ceny, oryginalne pomysły

Niby rzecz słodka i raczej przyjemna w wyborze, a jednak trochę z nią zachodu. Wybór i zajęcie się tortem weselnym to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Jak wybrać najlepszy tort i poradzić z nim sobie podczas wesela? Oto nasze rady.

Muzyka na weselu: zespół czy DJ?

To, czy na wesele zatrudnić DJ-a czy cały zespół, to jedno z najtrudniejszych pytań organizacyjnych, na które trzeba sobie przed weselem odpowiedzieć. Poznajcie wszystkie argumenty za i przeciw, które pomogą Wam ostatecznie podjąć tę ciężką decyzję.

Piosenki na pierwszy taniec i rady dla Narzeczonych

Pierwszy taniec weselny Młodej Pary to jeden z najważniejszych momentów wesela. Aby pozostał on w pamięci zarówno Państwa Młodych, jak i gości na lata, warto nie tylko dołożyć wszelkich starań, by wyglądał efektownie, ale także nie popełnić gafy podczas wybierania piosenki.

Copyrights by Wszystko dla Młodej Pary - DwieObraczki.pl

Do góry